Excerpt news

Новини ДТП Украъни

Ми, українці, кожен день є учасниками автодорожнього руху. Будь-яка надзичайна подія, випадки безцеремонності і насильства формують загрози для життя і стану здоров’я людей.

Ми переконані, що систематичне інформування про злочини на дорозі це один з найбільш результативних методів їх запобігання.

Інтернет-проект DTP-UA стартував як громадянська позиція 1-єї людини, однак за всі роки роботи обріс друзями, учасниками і прихильниками. Кожного дня в проекті бере участь величезна к-сть небайдужих громадян, котрі читають, дивляться, діляться, вчаться, поширюють . У результаті всі ми дружно більш відповідально ставимося до того, що трапляється в нашій державі.

Dtp-ua надає оперативну і досконалу інформацію про дтп юа, надзвичайні і злочинні ситуації.

Ефективно оповіщаючи читачів в соцмережах і в громадських каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь змінити свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу потерпілим, допомогти знайти винуватців або свідків, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не дозволяти собі відтворювати помилки інших людей.

Надаємо автовласникам грунт для роздумів і цінні поради, як не попасти в аварію або послабити тяжкість наслідків … Як правильно поводитися на дорозі або на парковці.

Щодня обробляються 10-ки звісток про дорожньо-транспортні пригоди, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Ми влаштовуємо прямі ефіри з місць подій.

Часто наші читачі оперативно повідомляють про події, які ще невідомі ні міліції, ні іншим службам. Це рятує життя або зберігає вільний час учасників руху на дорозі, інколи навіть може допомогти відшукати зниклу людину.

Крім власних інформаційних майданчиків, ми близько співпрацюємо зі змі, розкриваючи особливості нещасних випадків, доповідаючи інформацію прямо з місць подій, а також коментуємо питання безпеки і профілактики порушень на дорогах .

Leave a Reply

Your email address will not be published.